Jdi na obsah Jdi na menu
 


Snow-Kids

Snow Kids jsou mladí Akillienští hráči s velkou vůlí vyhrát.Jsou to super hráči a jejich specialita je Dech kterou jako první z nich dostala Tia.Určitě si zaslouží vyhrát a na jejich domovské planetě Akillienu je všichni povzbuzují.Těmto hráčům šéfuje Aarch (kdysy taky hrával za Akillian).Narodili se někdy v období,kdy vznikla velká sněhová bouře a proto taky mají v sobě Flux,neboli Dech.Snow-Kids mají taky svůj pokřik ,,Go snow go! ,,.

Galactik football

Snow-KidsSnow - Kids

Rykers

Rykers jsou odporní mutanti,kdysi to byly lidé ale jejich planeta onemocněla a to způsobilo jejich mutaci.Jinak na Akillianu jim někteří lidé přezdívají ,, Ječící Potvory ,, .Rykers jsou opravdu vynikající hráči mají taky nějakou specialitu které se říká Methalyel.Tento útok je tak silný že hned jak Tia použila Dech,Rykers na ni zařvali,tím vypustili Methaylel a Tia ležela na zemi a Dech byl pryč.V prvním zápase to skončilo 5-0 pro Rykers a ve druhém 3 - 4 a to vyhráli Snow-Kids.Kapitánka týmu byla hrozně naštvaná když jí to D"Jok nandal.Rykers taky vždycky před zápasem ukazují nějaký divný tanec.

Rykers

RykersRykers

Wambas

Žijí v míru na své planetě plné lesů....Jejich akrobatická obratnost a hbitost byly klíčovými prvky na jejich úspěšné cestě posledním pohárem Galactik Footballu.Jejich Flux posiluje zejména hru ve vzduchu:bez ohledu na to,kde míč je,vždy ho dokáží získat a doslova vypustit na spoluhráče krásnou,dlouhou přihrávkou přes cele hřiště.

Wambas

WambasWambas

Red Tigers

Jejich sestavu tvoří sebevědomé děti bohatých rodičů,které zrovna neoplývají originálními nápady a tak dohánějí nedostatek fotbalové techniky kybernetikou,která jim dopomáhá k rychlosti a mrštnosti. Rozhodně nepředstavují nijak úchvatné sportovce a navíc mají nepříjemný zvuk posmívat se soupeřům.

Red Tigers

Red TigersRed Tigers

Shadows

Shadows je velmi zákeřný tým,který má energii Smog...tým Shadows vede Artegor,který vedl tým Red Tigers.....Po několika prvních neůspěšných zápasích Snow-Kids nabídl Artegor,aby se Sinedd přidal k Shadows...

Shadows

ShadowsShadows

Piráti

No Piráti jsou docela dobří i když nevyhrály ani jeden zápas...ale nějakou dobu vždy,když prohrávají třaba 6-1 tak se zneviditelní a jdou radši pryč.Mají takové podivuhodné masky.. jsou dobré,ale hlavně se bojí Technoidů.Umí skvěle krást a podobně.....

Piráti

PirátiPirates

Lightings

Držitelé poháru Galactik Football patří k nejrespektovanějším favoritům v galaxii a dalšího turnaje. Vypracovaná těla hokejistů či hráčů amerického fotbalu dokáže Flux posílit mimořádnou energii.Je to úžasný pohled na modrý blesk který se zjevuje,když se chystají ke střelbě,ale to není všechno,jejich rychlost a pokrývání prostoru jsou rovněž vyjímečné.

Lightings

Lightings

Cyclops

Cyclops jsou týmem obdařených mentální silou,která může na chvíli ochromit jejich soupeře.Na první pohled nevypadají nijak chytře nebo výkonně ale jsou velmi dobře organizováni a jejich obrana vyniká takovou nepropustností,že je takřka nemožné jim dát gól.

Cyclops

Cyclops

Technoids

Mužstvo Technoidů je jedno z nejnebezpečnejších mužstev na šampionátu.Je stvořené z robotů Technoidu.Mohou se obracet o 180 stupnů nezávisle od těla co jim poskytuje pohybovou výhodu. Mají v paměti přes 1000 taktik her kterou můžou zapojit do hry.Mohou okopírovat taktiku soupeře a naučit se všechny pravdepodobnosti hry. Odhliadnuc od toho Technoid Inc.má téměř dokonalou sestavu.

Technoids

Technoids

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Galaktic Football

(Akio, 15. 10. 2010 20:55)

Je to jeden z nej seriálů a fandim Snow-Kids a Wambas je dost taky dobrý

Galaktic Football je nej!!!

(Quistynka, 26. 4. 2007 21:00)

Já taky fandím Snow-kids!!!Ale nejradši mám Rocketa a Tiu!!!Chtěla jsem, aby se Mia dala dohromady s Micro-Icem, nu což!!!

Galaktic football

(Jana, 21. 3. 2007 16:46)

Jak já ten seriál Miluju.Je nej na Jetix.Já fandím Snow - kids. Nejradši mám D´joka a Micri - Iceho.Ale trochu mě štve, že na konci si Dá D´jok s Mei francouzáka.Měl si to s Mei dát Micro - ice.Ale jinak Super Seriál

Galaktic football

(Jetix, 18. 3. 2007 13:21)

je to nejlepší serial,ale já osobně fandím SHADOWS

Super

(Kasik, 12. 3. 2007 20:00)

Máš dost dobrej blog!!!